Annetaan Punakorva kilpikonna naaras+tarvikkeet!

Annetaan punakorva kilpikonna naaras 2 akvaariota toinen on 250l pieniä halkeamia pohjassa mutta ei vuoda ja toinen on 100l konna saa mukaansa kaiken tarvittavan!konna on 16v ja naaras puolinen!ota yhteys s-posti:0443233013
konna asustaa Itä-Helsingissä!
2524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

oletteko jo antaneet konnan?

Äänestä
  • konnat ovat nyt myynnissä 100e 2 konnaa.. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


puna-korva kirjoitti:

Annetaan punakorva kilpikonna naaras 2 akvaariota toinen on 250l pieniä halkeamia pohjassa mutta ei vuoda ja toinen on 100l konna saa mukaansa kaiken tarvittavan!konna on 16v ja naaras puolinen!ota yhteys s-posti:0443233013
konna asustaa Itä-Helsingissä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu