Antti Kaikkonen+lapset?

miettiväinen immeinen

Tuli tuossa kavereiden kanssa puheeksi että oliko Keskustan Antti Kaikkosella lapsia edellisestä suhteestaan? Osa muisteli että olisi mutta ei mistään löydy tietoa.

Muistaako kukaan kuulleensa?

4

1145

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ooooooi

      Ei ole lapsia aiemmasta avioliitostaan.

    • maalainen...

      Vaikuttaa hyvin vastuuntuntoiselta ja asialliselta. Vuosia sitten kuullun haastattelun mukaan myös nöyrältä kansan palvelijalta ja jos merkit pitävät paikkaansa, niin miehelle on joskus kaikki ovet avoinna. Hieno mies. En usko että on lapsia.
      Mies on niin suosittu että hän varmaan pärjäisi suomen euroviisu karsinnoissakin. Onneksi ei kuitenkaan ole ottanut niihin osaa. Tai mistä sitä tietää millainen Enrico Caruso Kaikkosen sisällä piilee.

      • Anonyymi

        Nöyrä kansan palvelija sai tuomion Asuntosäätiön toimistaan. Keskustalaiset ovat aina olleet nöyriä keskustalaisen kansan palvelijoita. Muut kansalaiset ovat heille ilmaa.
        Lukekaa kirja: Keskustan valtakunta. Kertomus Rahasta, vallasta ja korruptiosta!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nöyrä kansan palvelija sai tuomion Asuntosäätiön toimistaan. Keskustalaiset ovat aina olleet nöyriä keskustalaisen kansan palvelijoita. Muut kansalaiset ovat heille ilmaa.
        Lukekaa kirja: Keskustan valtakunta. Kertomus Rahasta, vallasta ja korruptiosta!

        Sai tuomion ja sen tuomion takia evättiin lapsen adoptiomahdollisuus, että näin hieno kansanpalvelija. Kun jäi kiinni niin totesi vaan, että: Maan tapa tämä kansanedustajien rikollisuus!
        Aiemmista liitoista ei lapsia, mutta kolmas kerta toden sanoi, vartoovat toista penskaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      131
      2468
    2. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

      Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
      Maailman menoa
      18
      2191
    3. Huulitäytteet ja tekotisssit

      Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä
      Suomussalmi
      173
      1942
    4. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

      "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
      Sinkut
      244
      1457
    5. Drone-epäily Uudellamaalla

      Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
      Maailman menoa
      127
      1289
    6. Sait mut mies heikoksi

      Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m
      Ikävä
      86
      1164
    7. Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.

      Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      102
      988
    8. Itsensä pidättely

      Pidätteletkö tunteitasi tai itseäsi hänen aikanaan ja jos niin miksi?
      Ikävä
      84
      917
    9. Unelma tilanne

      Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j
      Ikävä
      69
      884
    10. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

      Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      810
    Aihe