Antti Kaikkonen+lapset?

miettiväinen immeinen

Tuli tuossa kavereiden kanssa puheeksi että oliko Keskustan Antti Kaikkosella lapsia edellisestä suhteestaan? Osa muisteli että olisi mutta ei mistään löydy tietoa.

Muistaako kukaan kuulleensa?

4

1046

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ooooooi

      Ei ole lapsia aiemmasta avioliitostaan.

    • maalainen...

      Vaikuttaa hyvin vastuuntuntoiselta ja asialliselta. Vuosia sitten kuullun haastattelun mukaan myös nöyrältä kansan palvelijalta ja jos merkit pitävät paikkaansa, niin miehelle on joskus kaikki ovet avoinna. Hieno mies. En usko että on lapsia.
      Mies on niin suosittu että hän varmaan pärjäisi suomen euroviisu karsinnoissakin. Onneksi ei kuitenkaan ole ottanut niihin osaa. Tai mistä sitä tietää millainen Enrico Caruso Kaikkosen sisällä piilee.

      • Anonyymi

        Nöyrä kansan palvelija sai tuomion Asuntosäätiön toimistaan. Keskustalaiset ovat aina olleet nöyriä keskustalaisen kansan palvelijoita. Muut kansalaiset ovat heille ilmaa.
        Lukekaa kirja: Keskustan valtakunta. Kertomus Rahasta, vallasta ja korruptiosta!


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Nöyrä kansan palvelija sai tuomion Asuntosäätiön toimistaan. Keskustalaiset ovat aina olleet nöyriä keskustalaisen kansan palvelijoita. Muut kansalaiset ovat heille ilmaa.
        Lukekaa kirja: Keskustan valtakunta. Kertomus Rahasta, vallasta ja korruptiosta!

        Sai tuomion ja sen tuomion takia evättiin lapsen adoptiomahdollisuus, että näin hieno kansanpalvelija. Kun jäi kiinni niin totesi vaan, että: Maan tapa tämä kansanedustajien rikollisuus!
        Aiemmista liitoista ei lapsia, mutta kolmas kerta toden sanoi, vartoovat toista penskaa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastatko?

      Ala kertomaan se ja heti
      Ikävä
      71
      3095
    2. Mikä haluat olla kaivatullesi?

      1. Kaveri 2. Ystävä 3. Panokaveri 4.puoliso 5 jokin muu
      Ikävä
      92
      2865
    3. Kosiako meinasit?

      Voi sua rakas ❤️
      Ikävä
      51
      2105
    4. Mietin että

      Onko tästä enää paluuta entiseen? Ainut asia joka päiviini toi taannoin iloa, oli meidän yhteinen hassuttelu ja huumorin
      Ikävä
      20
      1565
    5. Oot ilkee paha noita

      Paha babushka Luulitko etten tienny
      Ikävä
      15
      1349
    6. Nyt rupeaa löytymään talonmiestä ja muuta sankaria hallipaloon

      Kyllä on naurettavia juttuja tuossa paikallislehdessä, että saa tosiaan nauraa niille..
      Vimpeli
      5
      1328
    7. Aaamu on täällä taas!

      Hyvää ja rauhallista työpäivää rakkauteni. Kunpa vaan hymyilisit enemmän. Toivon, että joku kaunis päivä kanssani et vaa
      Ikävä
      13
      1301
    8. Tajusin vaan...

      Että olen pelkkä kroonistunut mielisairas. Olen sairauspäissäni luullut itsestäni liikaa. Luulin, että olen vain korkein
      Ikävä
      13
      1273
    9. Sytyttikö hallin lapsi vai joku mielipuoli

      Onko tietoa? Toivon jälkimmäistä
      Vimpeli
      18
      1250
    10. Noin ulkonäkö-jutut ei multa

      Nainen, koskaan en ole kirjoittanut siitä mitään ilkeää. Ei kuulu tapoihin
      Ikävä
      24
      1232
    Aihe