Kannattaako vuokrata? Onko mistään kotoisin?
Behind the Mask
2
276
Vastaukset
Sillä varauksella tietenkin, että osaa nauttia myös erilaisista kauhuelokuvista, eikä vain yksioikoisesta slasherista.
Hiukka poikkeavassa, parodisessa slasherissa seurataan suurimman osan aikaa nousevan slashersarjamassamurhaaja Lesnie Vernonin arkea ja valmistautumista suureen hetkeensä sopivasti kieliposkella ja lippa vinossa, mutta samalla terävästi ja itsetietoisena.
Itse teurastusta elokuva tarjoaa vasta loppupuolella, mutta tiukasti slasherkaavan mukaan kirkuvat ja kiljuvat, perin yksinkertaiset teinit tippuvat pelistä, eli genren vähimmäisvaatimus täyttyy näiltä osin ihan hyvin.
http://www.youtube.com/watch?v=1tNrvDA_eE8&feature=related- Millainen?
Itse en sitten oikeen tykännyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011