servicepackin...

asennus ei onnistu.
Herjaa tuota invalidkeytä hetken kultua :)

Milläs kikalla sen saa ohitettua ?
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ota yhteyttä Microsoftiin, kaipa he kertovat ja osaavat neuvoa miksei sp asennu sun koneeseesi.

Äänestä

Herja tulee siitä että security key codesssasi on jotakin vikaa. Olet ehkä asentanut sellaisen Windowsin version jonka sarjanumero on piraattiversioiden listalla ja tallennettu sp:n asennusohjelmaan. Microsoft ylläpitää luetteloa corp- ja muiden piraattiversioiden yleisimmin käytetyistä sarjanumeroista ja ilmeisesti sinä olet asentanut sellaisen.

Äänestä
  • täytyy kaivella uusi sarjanumero.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Service kirjoitti:

asennus ei onnistu.
Herjaa tuota invalidkeytä hetken kultua :)

Milläs kikalla sen saa ohitettua ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu