VÄÄRIEN

Suomessa on tehty paljon nopeita huonosti harkittuja ratkaisuja, jonka vuoksi kansalaisten luottamus maan johtoon on romuttunut täysin.
156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

http://www.fdrs.org/freemasons_must_stop.html

Who started the CFR? The Rothschild's.
Who started NATO? The Rothschild's.
Who started the IMF? The Rothschild's.
Who started the Federal Reserve? The Rothschild's.
Who started the WTO? The Rothschild's.
Who started The World Bank? The Rothschild's.
Who started the UN? The Rothschild's.
Who Controls The Banking and Money creation in every country but 6? The Rothschild's.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VALINTOJEN MAA kirjoitti:

Suomessa on tehty paljon nopeita huonosti harkittuja ratkaisuja, jonka vuoksi kansalaisten luottamus maan johtoon on romuttunut täysin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu