Niin mikäs se on :)
Raahen paras bilemesta?
Henn444
102419
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Sellasta ei oo Raaheen viel tullu.
löytyy bluukkarista.
Sunnuntai maamentai vedetään suu vaahdossa bluukkarin tanssilattialla mamboa.
Pussy Power Rulez!
söin tuossa juuri silakkalaatikkoa...
kuulemma pattijoen op tori mutta sielä ei sovi puheitten mukaan väärän näköiset ihmiset liikkua koska voi tulla luoti ohtaa
kuulin tommosta puhuttavan
Paras tanssibiletyspaikka taitaa olla bluesmoon, mutta muuten paras ja tunnelmallisin illanviettopaikka on ehdottomasti Rytmikellari.
Kaikki raahelaiset pysyy kotona kun ajattelevat että mitäköhän sitä naapurinkin sanoo jos edes vilkaisee tiiranlinnaan päin.
tää raahe muutenkin outojen ihmisten kaupunki
joo ei täällä paljon tervehditä vastaan tulijoita.vaan katellaan vaan suu ammolla,jos joku juttelee toiselle.kyllä on arkaa porukkaa raahessa.
Tuossa mietin ihan samaa. Tiiranlinnassa näytti "RAVINTOLAT" linkin takaa löytyvän Pikkujoulumenu. Onko se vähän aikaista vai myöhäistä?
Onko siellä manoa näin suven aikaan ollenkaan?