se sikuri sukari

suoraan rahaa neljälle valtakunnanpoliitikolle, mun mielestä se on lahjontaa, lisäksi sitten lisää sen rahanpesuyhdistyksen kautta, iltauutisissa sanottiin.
uutiset on nykyään hätkähdyttäviä
5270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

huokaili kun on kauniissiin naisssiin tuota vetovoimaa, en saanu selevää, oliko mielestään liikaa vai sopivasti. uusi mediapelle on jälleen syntynyt

eli tätä rataa elää nämä päättäjien sponsorit

Äänestä
  • tmmoselta soiro.
    va oliko nalu?

    Äänestä

  • valehtelivat rahasaamisensa päin tv- kameroita ilma ihrankaan värähtämättä

    tämän alempana ei eduskunta oo koskaan ollu, valtakunnaoikeuteen kaikki valehtelijat , että ne julkeaa, kyllä ne pitää meitä äänestäjiä tyhyminä, ja sitähän me ollaanki

    Äänestä

Vihdin ideaparkin suhteen vielä tapahtuu,kun pääministeri puoltaa hanketta ja rakentamisesta vastaava ministeri vastustaa sitä?

Äänestä
  • halua maakuntiin rakentaa, tuo se vasta pahinta on kun vasemmisto kehuu kokomus ministeriä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on antanu kirjoitti:

suoraan rahaa neljälle valtakunnanpoliitikolle, mun mielestä se on lahjontaa, lisäksi sitten lisää sen rahanpesuyhdistyksen kautta, iltauutisissa sanottiin.
uutiset on nykyään hätkähdyttäviä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu