Sukarin kotisivut

6424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

On muuten vastenmielisen näköinen tuo Kataisen pärstä!

Äänestä
  • Brändille nimittäin. Sukari tuskin muuttaa etunimeään, ja "Toivo" kytkee kokoomuksen loppuiäkseen "tukariin" - tukiaisiin eli raha-apuun.

    Miltä kuulostaisi kokoomuslaisissa kuuntelevissa korvissa katajaisen kansamme armoitetun puheenjohtaja Kataisen lanseeraaman "kyrsimisen" lähisukulainen - KYRSÄ. Se kuvaisi hyvin sitä kuivaa leivän kannikkaa, jota kansa kaluaa kokoomuksen ja sen "sosiaalisuuden" jäljiltä.

    Äänestä

Töihin, eikä vaatisi tekemään palkatta.

Äänestä

I nyhtäköljä, puhelinta ei oo ja meiliosoite on kolmas tolppa oikealta, ei onnistanu ku ei oo tukiaisiakaan antaa...

Äänestä
  • puutarha kuntoon kunnon kurkkumaaksi ja ilmottaudu uudelleen.

    Äänestä

  • hoida kirjoitti:

    puutarha kuntoon kunnon kurkkumaaksi ja ilmottaudu uudelleen.

    Ja järjestä kunnon tappelu, ei sinne muuten pääse.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Talkoisiin Ideaparkin puolesta kirjoitti:

http://www.toivotalkoot.fi/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu