Taas hyvät naurut Porista

Kohteen hinta jotain 355te ja keltaista wc-paperia kuvassa. Varmaan pöllitty töistä.
Vieläkin hymyilyttää.
5287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

kannattaa varastaa töistä.

Äänestä
  • yli 300te asunto ja ei varaa wc-paperiin.
    Buhaaaa

    Äänestä

So what?
Jos se sopii sävyihin, niin kaikki hyvin.

Äänestä
  • Siinä se pointti juuri on.

    Äänestä

Mikä naurattaa ja missä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kljkjhkj kirjoitti:

Kohteen hinta jotain 355te ja keltaista wc-paperia kuvassa. Varmaan pöllitty töistä.
Vieläkin hymyilyttää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu