Olisi aika jo ruveta puhumaan

Eikä vain henkilöistä.

Vasemmisto on aina suosinut henkilöiden ajojahtia.
394
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sitten olet viime päivinä puhunut?

Suomen kansa on viime päivinä puhunut aika kiihtyneeseen sävyyn hallituksen ministerien korrputoituneisuudesta.

Äänestä
  • Mihin unohdit vasemmisto kälmit ?

    Äänestä

Heinäluomaa ei porvari mainitse negatiivisessa mielessä. Eihän?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


politiikasta kirjoitti:

Eikä vain henkilöistä.

Vasemmisto on aina suosinut henkilöiden ajojahtia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu