kiveniskusuojausta helmoissa ollenkaan, vaikuttaa, että olisi pelkästään maali ??( Voin olla väärässä )
Olisi hyvä, jos saisi etupäähänkin roiskarit, vaan eipä saa. Taakse vain. Mielestäni tärkeämpi olisi roiskarit etupäässä, kuin takapäässä.
Onkohan
Caliberissa
1
492
Vastaukset 1
- dii da dii
Eipä ole mullakaan kun orginaalit pienet läpät edessä ja lokarit, mutta ei ole toistaiseksi tullut kiven iskemiä mihinkään ulkopuolelle, alustasta en tiedä kun en ole sitä nähnyt. Ajelen hiekkateitä melkoisen paljon. Metalliväri autossa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1681026
- 60832
- 86800
Mitä luulet
Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?72737- 46663
Vielä hyvinvointitalosta
Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko77606- 62599
Luule ja ajattele minusta
mitä tykkäät nainen, olet ajat sitten antanut itsestäsi ihan omanlaisen kuvan.. 😅46569- 28565
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su35565