ääni persuille !

Aion antaa ääneni persuille !
3164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

joka antaa äänen persuille? Timo Soinin lisäksi!

Äänestä
  • onko niistä mihinkään, istuvan hallituksen jäsenien avohoito on todellakin pahasti kesken, ottavatko lääkkeitään ollenkaan?

    Äänestä

Ei ole niille jäänneillekkään rahoille vastinetta.

Ainostaan oikein puheenjohtajan suulla, tulipalo sammutettu väärin.

Persut aika tyhjä puolue. Ainoastaan tukirahat pitää kulttia yllä. Ihan muutama henkilö, ns eliitti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vöhöriä kirjoitti:

Aion antaa ääneni persuille !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu