Ei hyvältä näytä. Lukko on jäänyt polkemaan paikoilleen. Herätys seuran johto. Ei kai teille riitä nykyisen kaltainen meno? Vai riittääkö?
Millä mittarilla tahansa arvioiden Lukko on jämähtänyt paikoilleen. Oma pelaajatuotanto on täysin nollassa. Ostopelaajat nyt ovat mitä ovat.
Herätys siellä johdossa ennenkuin on myöhäistä.
PTS
KPTS
2
470
Vastaukset
- .............
Jos otetaan sitten vaikka kps:llä pelien voittajat
t:tyhmä raumalainen- Ässät is best!
Kaupungin koosta. Rauma ei tuota tarpeeksi pelaajia koska on liian pieni eikä se myöskään houkuta uusia nuoria juuri pienuuden takia.
Tämä hölmö toimintamalli että ostetaan junioreita mualta jotka lähtevät heti 19 vuotiaina pois on kyllä hölmöintä toimintaa ikinä.Antakaa omille nyt enemmin peliaikaa kun niitä on vielä jäljellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Turussa Varissuolla bussikuski ajoi lapsen yli lapsi kuoli
Poliisi " Epäilee " kuskia törkeästä liikenneturvallisuuden vaarantamisesta ja törkeästä kuolemantuottamuksesta.4323173Missä kokoomuksen naiset?
Hähmäistä ukkotarinaa kuultu koko viikonloppu. Kukaan ei ole kokoomuksessa edes yrittänyt pitää naisten puolta. Jopa02300IS: Väitöstutkimus - Pyöräilybuumi oli pelkkä kupla!
Pyöräilybuumista paljastui karu totuus Väitöstutkimuksen mukaan suuri suomalainen pyöräilyrenessanssi olikin vain pelkk1122251Finland is now Petter place
Audin B-ryhmän ralliautolla saatiin kansa voimaan hyvin. Kiitos kokoomus huumoripläjäyksestä.22055Martina Aitolehden Victoria-tytär, 16, tietää riskit - Teki silti yllättävän päätöksen
Victoria Eerikäinen on Martina Aitolehden ja Esko Eerikäisen tytär. Hän on yksi Nepot-sarjan tähdistä. Sarjan kuvausten181964- 1771953
Ilman Stadia Suomessa ei olisi kunnon lihajalosteita
HK, Helsingin makkaratehdas, Votkin, mitä näitä nyt onkaan. Böndellä ei ole kunnollisia jalostajia.1111694Apostolit kastoivat eri tavalla kuin kirkko
Raamatussa on kaksi ristiriitaista kastekaavaa. Toinen ei voi olla oikea. Kumpi on alkuperäinen? "Menkää siis ja tehkää4591318- 1491280
Vastuunkantoa
Nyt kun Ähtäri on historiansa pahimmassa kriisissä, päättäjä luikkii perunakellariin: "Eronpyyntö kaupunginvaltuuston pu551180