Ei hyvältä näytä. Lukko on jäänyt polkemaan paikoilleen. Herätys seuran johto. Ei kai teille riitä nykyisen kaltainen meno? Vai riittääkö?
Millä mittarilla tahansa arvioiden Lukko on jämähtänyt paikoilleen. Oma pelaajatuotanto on täysin nollassa. Ostopelaajat nyt ovat mitä ovat.
Herätys siellä johdossa ennenkuin on myöhäistä.
PTS
KPTS
2
338
Vastaukset
- .............
Jos otetaan sitten vaikka kps:llä pelien voittajat
t:tyhmä raumalainen- Ässät is best!
Kaupungin koosta. Rauma ei tuota tarpeeksi pelaajia koska on liian pieni eikä se myöskään houkuta uusia nuoria juuri pienuuden takia.
Tämä hölmö toimintamalli että ostetaan junioreita mualta jotka lähtevät heti 19 vuotiaina pois on kyllä hölmöintä toimintaa ikinä.Antakaa omille nyt enemmin peliaikaa kun niitä on vielä jäljellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-185928Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite855542- 1253554
Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin963543- 1211301
- 571247
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1301172- 38979
- 45963
- 26929