Ei hyvältä näytä. Lukko on jäänyt polkemaan paikoilleen. Herätys seuran johto. Ei kai teille riitä nykyisen kaltainen meno? Vai riittääkö?
Millä mittarilla tahansa arvioiden Lukko on jämähtänyt paikoilleen. Oma pelaajatuotanto on täysin nollassa. Ostopelaajat nyt ovat mitä ovat.
Herätys siellä johdossa ennenkuin on myöhäistä.
PTS
KPTS
2
486
Vastaukset 2
- .............
Jos otetaan sitten vaikka kps:llä pelien voittajat
t:tyhmä raumalainen- Ässät is best!
Kaupungin koosta. Rauma ei tuota tarpeeksi pelaajia koska on liian pieni eikä se myöskään houkuta uusia nuoria juuri pienuuden takia.
Tämä hölmö toimintamalli että ostetaan junioreita mualta jotka lähtevät heti 19 vuotiaina pois on kyllä hölmöintä toimintaa ikinä.Antakaa omille nyt enemmin peliaikaa kun niitä on vielä jäljellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.1761360- 881214
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2071110- 68942
- 59721
- 53581
- 32568
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80526- 45497
No tavallaan seuraava kohtaaminen on käänteentekevä
Koska sanon sulle että rakastan sua. On aika. Pösilö.29494