Paljonko mies on valmis maksamaan naisesta, joka tekee myy itseään ensimmäistä kertaa? Rahoittaa opiskelut jne.
Laittakaa hintaa alle niin tiedän että onko tässä mitään järkeä edes harkita tällaista.
Laittakaa hintaa alle niin tiedän että onko tässä mitään järkeä edes harkita tällaista.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Voihan sitä esittää vaikka sata kertaa, että on muka ekaa kertaa hommissa.
On siinä kyllä paljon lisäarvoa, jos nainen on ekaa kertaa hommissa, tai aloittelija. Sellainen on kokemuksena aika jännä, vaikka ei sitä koskaan tiedä, onko nainen ekaa kertaa ammatissa, vai näytteleekö vain.
Nuoruus (niinkuin myös kauneus ja hoikkavartaloisuus) ovat hyveitä seksibisneksessä, mutta kokemattomuus ja osaamattomuus ei.
Asenne kuitenkin ratkaisee: Innostus ja luonnollisen leppoisa positiivinen asenne seksiin korvaa kokemuksen puutteen.
Koko yöstä voi velottaa 500 eurosta ylospäin, mutta asiakkaalle on suuri riski ottaa entuudestaan tuntematon tyttö koko yöksi. Mieluummin sitä kokeilee kerran ennen, niin riski jää 100-200 euroon.
että mitä täältä kyselet. Sinä määräät hinnan, alalla on myyjän markkinat. Jos yksi pihi suomalainen ei maksa, niin kyllä joku maksaa.
Muutenkaan en ymmärrä siskojen polkumyyntiä. Tyhmät tytöt. Älkää antako alle 500 euron kenellekään yhtään mitään! Kyllä ne hinnat siitä nousuun lähtee kun vähän aikaa on kotona jorma yksin kärvistellyt.
Myyjän täytyy osata palvella ja hinnotella palvelunsa sillä tavalla oikein, että just ne asiakkaat, joiden haluaa tulevan uudestaan asiakkaiksi, myös tekevät sen.
Huono palvelu ja ylihinnoittelu karkoittavat mukavimmat asiakkaat.
todellakin eka kertaa tekemässä keikkaa niin valkkaat itselle mukavan ja kohtuu näköisen kaverin. Helpompi ajaa sisään itsensä tähän businekseen. Silloin voi vähän hinnassakin tinkiä. Tapaaminen alkuun ja katsot mitä haluat veloittaa, sanot "noin" hinnan ja sovit että voidaan keskustella, jos kaveri vaikuttaa fiksulta ja mukavalta. Jos on täys ääshouli niin se 200euron noin hinta voikin pompsahtaa 250euroon tai jos on mukava niin 150egeä ja mukavaa molemmille. Itse aloittelin amatöörinä näin.
Toimi mulla. Sen jälkeen vakiokeikkaa juuri noiden mukavien tyyppien kans on tosi hauska tehä. Hyvännäköisiä(varattuja monet) mukavia ja siistejä. Ennemmin annan sellaisille "alehinnalla" kuin jollekkin läskille 50vuotiaalle kaljulle kaljamahalle 500eurosta. Toki kaljuista vanhoista äijistä saisi enemmän rahaa mutta itse en saisi mitään kiksejä. Nyt kun käyn tekemässä keikkaa niin olis vähän niinku fuckbuddejä kävis hoitamassa. Mitä olen tehnyt ennenkuin aloin nyt veloittamaan rahaa siitä. Kaikkein parasta että jos sanon että ok koko yö 400eur hyvälle vakkarille niin hänen mielestään diili on hyvä ja naimme koko yön ja itsekkin nautin siitä. Samaa tein entisessä elämässä ilmaiseksi...eli...;o)) Mutta kaikki tavallaan...itse nautin omasta tilanteestani...mulla jotain 20-30vakkaria keitä hoitelen ja HAUSKAA ON...
olisin valmis ostamaan laatu seksiä, eihän se ole killettyä, mutta kun en tiedä kanavia mistä saa
fiksua seuraa, noin 20-40v (olen katsonut Australialaista sarjaa rakkauden ammatilaiset.
Olen fiksu koulutettu kylmässä avoliitossa elävä
mies, voisi maksaa 200-300....per tunti? tai enemmän noin 2-4 kertaa kuukaudessa.
onko jokin kanava netissä?lehdissä? oliko se sihteeriopisto ?joskus vai toimiiko se vielä nimimerkki tietoa haluava
Ei hyvät remonttimiehetkään tyrkytä itseään töihin, miksi sitten hyvät huorat???
sulle varovasti arvioiden sen pari hunttia ja yön kestäviä juttuja voidaan sitten katsoa myöhemmin jos kyyti on hyvää;o)
tällänen kokematon neitsyt niin ilmottakaa..
suomea ja oletko alkuperäinen suomalainen .naisilta ei saisi kysyä ikää mutta nyt on pakko mitä muuten opiskelet jos voit paljasaa .täällä iso mies ei läski joka ei juo eikä polta ja on vapaa
Meinaat sitten ruveta saastaiseksi huoraksi?? Muista: kerran huora, aina huora!
Ei ole pakko toistaa samaa höpöä aina ja iankaiken!
Odotetaanko ostettavalta naiselta minkälaista ulkonäköä? Sitä unelmien vartaloa mikä se kullakin miehellä sattuu päiväunissa oleen vai onko sillä ollenkaan väliä?
Joo ei joo ei joo ei joo ei ...
Lopeta jo!
Miesten maut ovat erilaisia ja kaikille vartalotyypeille on ottajansa. (Tietty nuorille, kauniille ja hyvävartaloisille on eniten kysyntää.)
Paneminen on kivaa ja rahaa tarttee aina