Aloitetaan tänään, muslimit ulos länsimaista jos ei hyvällä niin pahalla.
Sotaan veikot
Kuolema muslimeille
7209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Siinä taas nähdään teidän suomalaisten todellinen luonne. Ei muuta, kuin murhaamaan kaikki viattomat muslimit. Sitten vielä ihmettelette, miksi jotkut islamilaiset ovat vihaisia ja haluavat kostaa.
Siinä taas nähdään teidän muslimien todellinen luonne. Ei muuta, kuin murhaamaan kaikki viattomat suomalaiset. Te loistatte kaikissa rikostilastoissa, te käyttäydytte röyhkeästi ja vaaditta jatkuvasti lisää erivapauksia. Sitten vielä ihmettelette, miksi jotkut suomalaiset ovat vihaisia ja haluavat kostaa.
Luettele edes yksi suomalainen muslimi, joka on tuomittu murhasta. No eikö tule ketään mieleen? Kantaväestöä on sensijaan joukoittain suorittamassa elinkautisia. Onneksi edes Suomen viranomaiset ja ministerit ovat järkeviä, eivätkä sorra ja panettele muslimivähemmistöä. Tavallisilta kansalaisilta ei voi näemmä juuri järkeä odottaa.
aloitappa tuostahttp://monikulttuuri.blogspot.com/ , tutustu senjälkeen tilastoihin. teikäläisrten järjenjuoksu on näköjään nollissa
Että tiedetään lehdistä tästä lähin kuka muslimi on ollut taas raiskaamassa ja kuka puukottaa. Mikskohän somaleja on karkoitettu suomesta, vaikka somaliyhteisö vastustaa sitä. Nimet esiin ja tyypit vainon alle!
että huomenna et ole enää tällä palstalla.
!!!!!!!!!!!!!!!!!