Ottakaa kantaa:Kuka diggaa Pikku G:stä??? Ja jos pikku G o tääl niin haluun kuulla sen mieli piteen siit et mitä se ajattelee siitä jos sitä haukutaan ja mitä mielt se on levystä??? Mut milest Pikku G:n räjähdys vaara albuumi on tosi hyvä!!!!!=)
Pikku G on mu mielest hyvä!!!!
Blondi90
8389
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sitä kuuntelee sinä ja muut ikähaarukan 8-14 vuotta tenavat.
Meillä kyllä tykätään vaúvasta vaariin hänestä!
Toivottavasti julkisuus ei pilaisi häntä!
Koko suomi-rap on vain iso vitsi. Okei pieni vitsi ja sille on ihan kiva nauraa. Fintelleigiisg tai mikä se olikaan ja muut rappaajat. Millä ne voi totisella naamalla väittää tekevänsä musiikkia. Mummonikin osaisi tehdä vastaavaa.
Pikku-g:tä nyt ei voi ottaa edes sitä vertaa tosissaan. Sympaattinen pikku kaveri mutta ei mikään muusikko.
Kellareiden kasvatit-fintelligens. Joo....Suomessahan on ihan hirveitä gettoja ja pakko on elää kellareissa(heh). Talkkari tulis heti häätämään pihalle ellei sitten olla jossain hienossa kerhohuoneessa.
Ne kaverit eivät yksinään kellariin edes uskalla mennä.
Vaikka oltais Kontulasta kotoisin niin katu uskottavuutta ei rapilla Suomessakaan ole. Rockilla sentään on...
mitä välii jos mua haukutaan omatpahan on mielipiteenne.. nyt mä teen sitä mist mä oon unelmoinu
Oikee asenne Henkka!!!Jatka samaan rataa sä oot sika hyvä!!!!Ja sulla on hyvät sanotukset!!!=)
Onnee tulevaisuuteen ja usko ittees sä pysyt jatkaa samaa rataa!!!=)
ettei toi ollu jotain sarkasmia...oothan kyllä sen verran nuori että ei sinun pidä siitä vielä tietääkään.
Sun ikäryhmälle ja alaspäinhän se on suunnattukin. Niinkuin frööbelin palikatkin.
Mitä sä tiedät siitä mitä mitä mä tiedän.Mä voisin vaikka maailman fiksuin niin ja mä viihan frööbelin palikoita tai yms....Sitä paitsi sama musa kuuluu sulle mikä mulle!!!Ja päin castoin...Ja kyl mä tiedän mikä on oikee asenne ja mikä ei...Ite taidat olla sen verran tyhmä että alat arvostella negatiivisesti ihmisiä...Enkä mä oo ainoo joka diggaa Pikku G:tä!!!!