Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

sitä saa mitä tilaa!!!

vedonvälittäjät antaa n.kymmenen vihjettä ja 2-3
vihjettä hosuu ja he hehkuttavat että huikea
pelipäivä kolme varmaa hosui. he tienaavat sillä
kun ihmiset soittaa. jos he tietäisivät aina kohteet ei he pitäisi mitään puhelinvihje palvelua. pitk.veto vihj.
tänään honka, lahti,kiisto ja viiking
0133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset

Vanhimmat

Ei vielä vastauksia

Aloittaja odottaa vastauksia. Kerro oma näkemyksesi ensimmäisenä.

Kommentoi aloitusta


päivän pankki kirjoitti:

vedonvälittäjät antaa n.kymmenen vihjettä ja 2-3
vihjettä hosuu ja he hehkuttavat että huikea
pelipäivä kolme varmaa hosui. he tienaavat sillä
kun ihmiset soittaa. jos he tietäisivät aina kohteet ei he pitäisi mitään puhelinvihje palvelua. pitk.veto vihj.
tänään honka, lahti,kiisto ja viiking

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu