Kallis seuralainen vanhasella

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1536193

Jos pillua saan, ei estä kukaan... vai miten popeda sen laulaa,,,
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

veronmaksajat joutuvat maksamaan vielä Vanhasen panolaskutkin, niin johan on perkele..

Äänestä

Miten meidän kansalaisten käy jos peitellään lapsen isä.
Kävikö vahinko jossain kabinetissa ja näin särkyi lasinen katto.

Tietääkö joku miten vanhat voivat peittää valtion isyyden asioiden luonteesta.

Äänestä
  • sonni. Kansalle tulisi halvemmaksi, jos leikattaisiin Vanhaselta munat irti, sekä tukehdutettaisiin koko ukko työntämällä sille omat munat suuhunsa.

    Äänestä

  • valtakunnan kallein kirjoitti:

    sonni. Kansalle tulisi halvemmaksi, jos leikattaisiin Vanhaselta munat irti, sekä tukehdutettaisiin koko ukko työntämällä sille omat munat suuhunsa.

    lukekaa ruotsalaisia lehtiä, joita ei tämän diktaattorin sensuuri koske!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


merikukkan maksut kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1536193

Jos pillua saan, ei estä kukaan... vai miten popeda sen laulaa,,,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu