Winclubi aukeaa

Eero K

Hyvää päivää!

Sisäinen posti on varmasti jo meille clubilaisille asiasta tiedottanut. Clubin sivut aukeavat 30.5. vastaisena yönä SUOMEN aikaa. Greenwichin kellonajasta johtuen, viive saattaa olla 1-2 tuntia.
Sen jälkeen voi taas normaalisti sijoittaa ja kotiuttaa. Pieni varaus asetetaan kotiutusten ajoitukselle; tietokoneet eivät ole aivan heti päivitysten tasalla.
Winclubin asiakaspalvelu on, ymmärrettävistä syistä, myös väliaikaisesti ruuhkautunut. Kaikkia asiakkaita pyritään kuitenkin palvelemaan ja kysymyksiin vastataan aikajärjestyksessä.

Tuo oli sisäistä postia minkä sain ja juttelin myös sponsorini kanssa. Hän oli saanut myös viestiä omalta sponsoriltaan. Asiat näyttävät nyt järjestyvän ja Winclub palvelee jäseniään ja asiakkaitaan taas normaalisti 30.5. alkaen.

Toivotaan kaikkea hyvää clubilaisille. Kärsivällisyys taas kerran palkitaan.

Hyvää alkavaa kesää kaikille

Terveisin Eero K.

6

1897

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oikeat pillerit?

      Taidettiin sulle vaan tarjota sinistä ja punaiseksi värjättyä sinistä pilleriä.

      Otappa alusta ja etsi se punainen pilleri!

      "Remember, all I'm offering is the truth. Nothing more."

    • ......

      Hannu, timo ja Risto viedä serverin soutuveneellä Panamaan, kun kesti kolme kuukautta. No nyt rahaa tulloo ja pelstetaan siinä sivussa Urjalan kuntatalouskin.

    • Clubber71

      päivämäärää ja trolliksi sinut luokittelen.

    • Eero Eero oletko ajatellut loppuun mitä siitä sinun toiveestasi seuraisi.
      Älä kirjoittele mahdottomia - lapsellista sinulta vaikka tämä on viihdesivu.
      Alennat vain itsesi.

    • Samansuuntaista

      Minulle tuli samansuuntaista sisäistä viestiä.
      Avauspäivä 30.5 ei ole kuitenkaan varma.
      Kesäkuussa kuulema aukeaa varmasti.

      Sisään sivuille pääsee vasta, kun on todistanut henkilöllisyytensä (kopio passista ja tuoreesta laskusta riittää).

    • marsu1

      Yritin porukkaa provosoida mutta oli sen verran järkevää lukijakuntaa etteivät "paskatekstiini" tarttuneet.
      Kirjoitus oli siis provo ja yritin tyhmiä ihmisiä siihen tartuttaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      39
      5777
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      216
      5323
    3. Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.

      Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers
      Maailman menoa
      39
      4452
    4. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      46
      4302
    5. SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta

      "Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun
      Maailman menoa
      51
      4068
    6. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      81
      3766
    7. SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa

      Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt
      Maailman menoa
      85
      3680
    8. Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä

      Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään
      Maailman menoa
      46
      3124
    9. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      106
      2450
    10. SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"

      Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het
      Maailman menoa
      47
      2394
    Aihe