Miten yhdelle ihmiselle sattuu ja tapahtuu????
http://www.hymy.fi/blogit/seksia-ja-samppanjaa-johanna-tukiaisen-blogi/blogi/poliisi-nappasi-seksihairikkoni
http://www.hymy.fi/blogit/seksia-ja-samppanjaa-johanna-tukiaisen-blogi/blogi/poliisi-nappasi-seksihairikkoni
Vastaukset 6
Vanhimmat
http://static.iltalehti.fi/oulu/tukiaiasetKE_ou.jpg
Näyttää hurjalta mustana.
Nykyään ei ole muotia paahtaa itseään mustaksi, ei edes Ameriikassa.
Tietty tapahtuu kun on julkkusarjaan itsensä tunkenut ja oikein bloggaajaksi ja tulevaisuudessa kirjailijaksi ruvennut. Asioiden oikeaa laitaa sopii eppäillä. Tyrkky mikä tyrkky. Lukeeko uskossa olevat Johannan vanhemmat tyttönsä toilailuista? Hyväksyvätkö he hänen ammattinsa? Se on jäänyt epäselväksi.
Pakko panna tapahtumaan, muuten ei saa naamaa joka päivä uudestaan ja uudestaan lehtiin.
Jos joku päivä ei ole naamaa missään, siitä tulee hirveän paha olo, samanlaiset vieroitusoireet kuin muillakin huumeilla. Hikoiluttaa, tärisyttää unettomuutta, viluttaa ja vituttaa.
Mille me sitten naurettaisi, jos he häviäisivat julkisuudesta? Ihan hyvä, me seuraamme mielenkiinnolla edelleenkin.
...juttua blogissa :o! Aika uskomatonta, että suostui edes tapaamaan kyseisen pervon miehen. Jopa hullunrohkeeta ja järjetöntä. Onnex sentään tajus toisella kertaa hälyttää poliisit paikalle :).
vois laittaa. Ja kertoa suhtautumisestaan viinan ja lääkkeiden sekakäyttöön.