haluan tulla ratsastamisen mestariksi.
antakaa ohjeita, miehet sekä naiset!!!
KIITOS jo etukäteen :)
antakaa ohjeita, miehet sekä naiset!!!
KIITOS jo etukäteen :)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä se vain on niin että se täytyy oppia käytännössä. Ei sitä pysty opettamaan antamalla ohjeita täällä keskustelupalstalla. Jos haluat oppitunteja, niin olen valmis opettajaksesi. :)
Tärkeintä on että se pysyy siellä, eikä luista pois. Tarjoo yläkroppaasikin (rinnat), nojaa alas ja suutele... kokeile erilaisia tahteja alapäähän...
Amatööri, totta kai voi kertoa hyviä ohjeita!?
Kun mies on sisälläsi, älä ala liikkua ylös-alas-suunnassa, vaan ikäänkuin pyörität peppuasi ja liikut hieman edestakaisin.
Nojaa samalla hieman eteenpäin, tai tunnusta riippuen niin, että mies saa suudeltua rintojasi.
Pitäis alkaa loksumaan kohdalleen...
Voit tehdä vaikka näin:
1. Laskeudu kalun päälle, pohjaan saakka, supistele (lypsä) kalua pillun lihaksilla,
se tuntuu miehestä tosi hyvälle ja vahvistaa samalla sinun lantiopohjan lihaksia eli sammalla kerralla hyöty ja nautinto?
2. Laskeudu kalun päälle, nouse hitaasti ylös ja sen jälkeen laske pillua muutama sentti alaspäin ja purista (lypsä) pillullasi kalua, laske taas muutama sentti ja toista edellinen. Tämän voi tehdä myös toisin päin, eli alhaalta ylös.
Toista tätä sarjaa vähän aikaa, niin eiköhän ala mieheltä mälli irrota?! Toimii varmasti, kun olet ensin vähän aikaa harjoitellut, että lihaksesi toimivat kunnolla ja löydät oikean rytmin!?
Miehesi tykkää varmasti tästä ns. oravapillutyylistä
Eli että ihan pelkkä "lypsäminen" riittäisi miehen tulemiseen? Ei tarvitse siis vatkata edestakaisin vaan olla paikallaan ja "lypsää"?
Yleensä pelkkä "lypsäminen" ei riitä, eli edestakaisin vatkaamista voi/pitää tehdä?
Mutta kun mies on oikein "herkässä" tilassa, niin silloin pelkkä "lypsäminen" saattaa riittää matavaan orgasmiin! Minä olen saanut sellaisen pelkällä naisen "lypsämisellä"!
Kaikki miehet ovat erilaisia näissäkin asioissa, joten harjoittelu tekee mestarin!