Heinäluoma palauttaa 68 800 euroa

Siinä on Vanhaselle hyvä esimerkki, miten rehellinen mies toimii.

Kepu ulos hallituksesta. SDP tilalle ja sinipuna kehiin!
3219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Missä tämä uutinen ?
Linkki kiitos.

Äänestä
  • Hän palauttaa rahat kaikessa hiljaisuudessa ennen kuin joku vaatii niistä selvitystä. Näin toimii rehti ja rehellinen koko kansan Eki

    Äänestä

löytää puolue, joka ei rötöstele.

Persut kehiin. Heti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaalirahaa. kirjoitti:

Siinä on Vanhaselle hyvä esimerkki, miten rehellinen mies toimii.

Kepu ulos hallituksesta. SDP tilalle ja sinipuna kehiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu