Risicumista

Onko kukaan ottanut tai siis yrittänyt ottaa Risicumista 3000e tai isompia lainoja netin kautta..Just äsken kokeilin, aivan sama mitä tietoja laittaa, aina sama vastaus..Teille ei voida myöntää lainaa
51397
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuo "Uusien Käyttölainojen" myöntäminen- saadaan ihmiset maksamaan nopeammin vanhat pois uuden isomman lainan toivossa. Ja sitten ei kellekään myönnetä mitään.

Pannaan sitten tänne uusi viestiketju aiheesta ja kirjoitetaan itse pari myönteistä viestiä, kuinka tuli nopeasti uusi laina.
Oliskos kassakriisi näin kuun vaihteessa yllättänyt? :)

Äänestä

sain ekalla yrittämällä 2000e

Äänestä
  • eli 4 donaa. Takana toki pitkä asiakkuus hyvin vippinsä aina hoitaneena asiakkaana.

    Äänestä

  • ihan täydet kirjoitti:

    eli 4 donaa. Takana toki pitkä asiakkuus hyvin vippinsä aina hoitaneena asiakkaana.

    Minä sain 3000 euroa,vaikka 200 euron laina oli mennyt perintään aiemmin.

    Äänestä

  • .............. kirjoitti:

    Minä sain 3000 euroa,vaikka 200 euron laina oli mennyt perintään aiemmin.

    heti 3500eur tilille 4 vuoden maksuajalla, vaikka mulla on auki Risicumille 600e vippi. :)
    TOIMII!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rautamikko kirjoitti:

Onko kukaan ottanut tai siis yrittänyt ottaa Risicumista 3000e tai isompia lainoja netin kautta..Just äsken kokeilin, aivan sama mitä tietoja laittaa, aina sama vastaus..Teille ei voida myöntää lainaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu