Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

olenko outo?

Vai onko täällä muitakin kenen mielestä tuollainen realdoll menee vähän yli?
1543
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sillä yritetään simuloida rakastelua, huonoin tuloksin. Monet vertaavat sitä touhua halpaan huoraan. Ainoastaan ne asennot missä naiselta ei vaadita aktiivista osaa toimivat. Silti kun katson kuvia realdolleista provoivissa asennoissa, kyllä on kanki valmiina. Siinä voittaa muut masturbaatiolelut, en kiihotu muiden lelujen näkemisestä. Realdollhan on erinomainen masturbaatiolelu, ei muuta. Ehkä vain lievästi parempi kuin Fleshlight yhden kriittisen alueen tuntumaltaan. Lähetyssaarnaajassa kiinteät rinnat koskettelevat rintaasi, reidet hierovat kylkiäsi, koskettelet kiinteää vartaloa. Realdoll antaa kokonaisvaltaisemman tunteen. Ei ainoastaan hepille.

Yhdessä vaiheessa Realdolli himotti, Fleshlight riittää minulle nyt ja jatkossa. Rakastelu pitää jättää aitojen naisten kanssa harrastettavaksi.

Huom. Asiallista keskustelua Realdolleista http://www.dollforum.com

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies kirjoitti:

Vai onko täällä muitakin kenen mielestä tuollainen realdoll menee vähän yli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu