Vanhanen järjesti naisilleen

ainakin Forsiukselle. Paljonkohan Merjalle ja Tanjalle?
5304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pajonkohan maksoi/kerta.Kaippa se Korhonen senkin pystyy laskemaan.

Äänestä
  • vielä perässä, vai...olisko sittenkin päässyt käymään kuin siinä isossa liikkeessä kun "vahinkossa hurahti tuota rasilialaista lihhoo suomalaisena myytäväks"
    Ja haastattelussa toimitusjohtajakin kauhisteli ja taivasteli. "Voi, voi aivan anteeksi antamatonta ja tavatonta ja ..." Jos ei olis joku huomaanut niin kukaan ei tietäis mitään, paljonko tätä tapahtuu päivittäin? PALJON.
    No, noista edellisistä lihoista lasku kepulien edutuskuluihin niin kuin tulevat asianajajien palkkiotkin. Ei me mittään tiedetä...

    Äänestä

  • koska silloin näyttää olevan mahdollisuuksia enemmän tuolla naismaailmassa. Yksi akka 40 v ja nalkuttaa jatkuvasti, onko tämä tasa-arvoa, kysyn vaan?

    Äänestä

  • poliitikoksi kirjoitti:

    koska silloin näyttää olevan mahdollisuuksia enemmän tuolla naismaailmassa. Yksi akka 40 v ja nalkuttaa jatkuvasti, onko tämä tasa-arvoa, kysyn vaan?

    opetella valehtelemaan silmää räpäyttämättä. Puhumaan paljon, mutta ei sanomaan mitään. Niin, ja naisen voi vaihtaa heti kun henki alkaa haisemaan.

    Äänestä

on sitten morsmaikkuja vielä lisää. Ehdokkaina ovat varmaankin Ruusunen ja Mertala. Ainakin mikäli nykymeno saa jatkua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaalirahoitusta kirjoitti:

ainakin Forsiukselle. Paljonkohan Merjalle ja Tanjalle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu