olisiko jollain tietoa, ja kokemusta tästä penisplus erect 90 tabletteja se on 100 prosenttisesti luonnontuote toimiiko tämä niinkun tekstissä kerrotaan se kasvattaa penistä ja erectiota. pitääkö paikkansa?
onko jollain kokemusta tästä?
100 prosenttisesti luonnon ...
41814
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Uskokaa nyt jo vähitellen, ettei ole olemassa yhtään pilleriä tai voidetta, jonka
avulla peniksen saa kasvamaan. Ei yhtään ainutta. Erektiota voi joillain
pillereitä saada paremmaksi, mutta peniksen kudoksia ei mikään pilleri kasvata.
Kaikki ne ovat huijausta. Jokainen.
Jos sellainen ihmepilleri tai voide olisi olemassa, niin siinä täytyisi olla niin
vanhat hormonit tms, ettei sellaisia saisi myydä ilman reseptiä kenellekään.
Jokainen saa tietysti tuhlata rahansa mihin haluaa, mutta voin luvata ettei
yksikään pilleri tule toimimaan. Ei sille ole mitään tieteellisiä perusteita.
terve! toi pentti anis väittää mukamas käyttäneensä tätä ja kertoo että swe kasvattaa mies puhuu p en usko että penis voisi kasvaa niin nopeasti viikon ajassa kun käyttää niitä pillereitä. käytin aikaisemmin largoa ja penis xxl voidetta mutta eipä tapahtunut mitään rahaakin meni hukkaan siinäkin
Olen nauttinut ko. tuotetta nyt viikon ajan. Alussa kullini pituus oli 9 senttiä, ja nyt on jo tullut 20 senttiä lisää. Vaimo on kovin tyytyväinen. Pitää siis todellakin paikkansa.
taidat huijata minua, kuka uskoisi että viikon ajan kasvaisi noin paljon. tiedätkö varmasti tuotteen josta puhun? kerro minulle mistä sen saan tilattua? vaikka tiedänkin sen, niin haluan tietää mitä sinä vastaat.