Pihtarimies

Sandra1985

Poikaystäväni pihtaa ja pihtaa, hermoni eivät enään kestä sellaista!! Ottaa päähän, hermostuttaa, kiukuttaa ja rupee mietityttämään, et onkohan sillä joku toinen. Onko kukaan muu vasten tahtoaan joutunut olemaan selibaatissa ja miten saada katkaistua se? On jo sellainen olo, et tarvis saada vaikka nyrkkeilysäkki, et sais purettua kiukkuaan. Asutaan yhdessä, mut käskin sen painua muualle loppuviikoks, kun en jaksa katsella sen naamaa pihtaamisen takia.

5

1616

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • nakki!

      Ilm olita sille, että tänä iltana täällä naidaan ja kunnolla, olitpa paikalla tai et.

    • demm

      Hei Sandra, mulla on sama toisinpäin:)Voisimmeko auttaa toisiamme?Olen Hesasta, tummat houkset,hyvä kroppa..Ja ajan mukaan löytyy sulle varmasti toinenkin poikaystävä joka tapauksessa..?Näyttää siltä..
      [email protected]

    • 4kymppinen

      Miksi olet sellaisen poikaystävän kanssa? Jokaista nysveröä kohti on kymmenen kiimaisempaa kollia.

      Parisuhde on kuin kolmijalkainen jakkara, jonka yksi jaloista on seksuaalinen intohimo. On ihan turhaa miettiä kuinka tärkeä asia seksi kellekin on, koska ilman sitä jakkara ei edes pysy pystyssä. Siksi en voi muuta kuin ihmetellä sitä naiviutta, jolla nuoret ihmiset lähtevät parisuhteeseen yhtään miettimättä ovatko parisuhteen osatekijät tasapainossa. Erityisesti seksin merkitystä väheksytään, mutta suurimmat ongelmat syntyvät nimenomaan siitä, että toinen haluaa merkittävästi enemmän kuin toinen. Se on jatkuvien riitojen lähde. Itsekin haukut poikaystävääsi pihtariksi ja hän varmaan puolestaan pitää sinua seksihulluna. Et saa ajatella niin, koska meitä on moneen junaan. Toisilla ei yksinkertaisesti kemiat hyrrää niin vilkkaasti kuin toisilla. Älä taistele tuulimyllyjä vastaan vaan etsi poikaystävä, joka on sinun tasollasi seksihalujen suhteen.

      Toimi heti. Asia ei ainakaan parane aikaa myöten.

    • Antipihtarinainen

      .. Mulla sama juttu kuin sulla, paitsi että tästä tekee pahemman se, että miehellä on just parhaimmankokoinen vehje, se jaksaa pitkään..

      Meillä muka syynä, että hän on lihonut niin paljon "ja töissäkin on ahdistaa ja aina on jotain tekemistä.."

      Olen sanonut hälle, että käyn sitten vieraista hakemassa sen, mitä haluan.

      Muuten meidän suhteessa ei ole mitään vikaa, pusuja ja haleja kyllä jaetaan samalla tapaa kuin kahdeksan vuotta sitten..

      • Joku Vaan

        Tervehdy kaikille. Itse elän kanssa, sanotaan nyt seksuaalisesti epätyydyttävässä suhteessa, ja olen taas alkanut katselemaan suhteen ulkopuolista säpinää. Moni meistä näyttäisi olevan Helsingistä, joten eiköhän lähdetä käymään porukalla tuopillisilla joku ilta niin nähdään voisimmeko auttaa toisiamme. Olen kuitenkin ymmärtänyt että suurin osa meistä haluaa jatkaa omaa parisuhdettaan kaikesta huolimatta....

        Iloista kesää!

        Mun maili on mrniceguyhki (at) gmail.com


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      44
      10629
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      128
      10166
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      22
      7947
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6354
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      33
      5023
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      58
      4790
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      130
      4134
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      126
      3460
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      63
      3165
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      227
      3114
    Aihe