kuinka

ennenku tule tieto onko luottotiedot menneet?
3351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuukautta kestää. Siihen väliin pystyt ottamaan pikavippejä joka paikasta. Arviolta noin 5000 egee. Suosittelen. Antaa mennä kun on alamäki jne.

Äänestä
  • muutama vikko sit sain vipin, nyt en enää. mut kun kaikki vipit on perintätoimistojen kans sovittu ni voiko silti mennä tiedot

    Äänestä

  • kun viel kirjoitti:

    muutama vikko sit sain vipin, nyt en enää. mut kun kaikki vipit on perintätoimistojen kans sovittu ni voiko silti mennä tiedot

    Ei mene nimi mustalle listalle jos olet sopinut velan lyhennykset ja makselet vähitellen pois. Sitäpaitsi kestää kuukausia kun ne menee ensin perintään ,tulee maksu huomautuksia, tietysti koron kans. Ja viimein käräjä oikeuteen jos et maksa tai sovi maksuista. Kyllä se siitä. Aurinko paistaa risukasaankin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kauan menee kirjoitti:

ennenku tule tieto onko luottotiedot menneet?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu