Kertokaa syitä...etenkin naiset.
Itse olen saanut aina kun olen halunnut
Itse olen saanut aina kun olen halunnut
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
ollut koskaan ongelmia saada seksiä, laadusta on pitäny joskus tinkiä. ;)
koko ajan saa eikä voi mitään
a) Miehille se on yleisesti ottaen kymmenen kertaa vaikeampaa, koska naiset on niin ylikriittisiä miesten suhteen ja jos nyt sattuu pääsemäänkin naisen kanssa sopivalle etäisyydelle, niin eihän niiltä useinkaan seksiä heru. Puhun nyt nuoremmista naisista.
b) Ihan kenen tahansa kanssa en hyppää sänkyyn.
c) En elä parisuhteessa.
d) Olen laiska etsimään kun elämässä on muutakin kivaa. Toisinaan tuntuu helpommalta vain kotona vetää käteen kuin lähteä etsimään seksiä jostain ulkoa. Pitääkin tästä lähteä taas runkkaamaan.
Sitä kyllä ihmettelen, jos nainen ei saa.. No, ehkä jotkut tytöt on niin ujoja, mutta olkaa rohkeampia, niin varmasti tasokasta seuraa löytyy.. ;)
Olen viiskymppinen,188 cm ja 85 kg, suhtellisen hyvä kuntoinen, hiukan hiukset harventuneet. Ajelen kesät moottoripyörällä etupäässä yksin. Vaimon kanssa elän puutteesa.Ravintoloista en ole löytänyt seuraa, lienee syynä häläinen hitaus tai kriittinen suhtautuminen. Kertokaa millä luoda kontakti naiseen, joka olisi avoin ja vastaisi tunteisiin. Voiko tää olla näin vaiketa ???