Tunteeko HÄKÄMIES Venäjän ?

Taitaa olla niin , että suomen poliittinen johto on ulkona kansainvälisestä turvallisuuspolitiikasta yhtä kaukana , kuin SIKA on ydinfysiikasta.
2103
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ministeri joka puhuu vain yksityishenkilönä!
heh..
uskottavuus on täysi 0.

Äänestä

... Aarno Laitinen luokitteli Häkämiehen kauppakamarinulikoihin, joilla pyrkyryyttä on enemmän kuin älyä, tietoa ja taitoa. Ei huonosti sanottu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kun kehui auttavansa NATOA !! kirjoitti:

Taitaa olla niin , että suomen poliittinen johto on ulkona kansainvälisestä turvallisuuspolitiikasta yhtä kaukana , kuin SIKA on ydinfysiikasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu