niin, mitä sanotte jos jätkä on 18v ja kokematon sänkyhommissa, mitä ajattelisitte jos saisitte tällaisen poikaystävän. Ongelma ei ole siinä etteikö haluttaisi, koska haluttaa mutta oikeaa ei ole läytynyt vielä..myös en pidä itseäni kömpelönä seksiasioissa, koska olen jo perehtynyt hyvään seksiin (vaikken ole itse sitä harrastanutkaan), mitäs sanotte tytöt?:)
mitäs sitten, tytöt?
poikuus
41430
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Vaikka kysymys olikin tytöille, niin vastaan kuitenkin. Itse olin melkein 20, kun ensimmäisen kerran rakastelin naisen kanssa ja sanoin hänelle heti, että olet mun ensimmäinen kumppani. Kaikki meni hienosti varmaan myös siksi kun en itse jännittäny vaan olin(olen vieläkin) todella rakastunut tyttöön ja meillä oli todella rento tunnelma.
Hän suhtautu siihen sanoen "Hyvä, että kerroit" ja sen jälkeen siitä ei sinä iltana puhuttu vaan keskityimme "halailemaan".
että hyvä hyvä! Mieluummin 18 vuotiaan neitsyen kanssa rakkaudesta (ah,miten romanttista!) kuin 18 vuotiaan jokapaikan höylän kanssa,yh!
samaa mieltä tämä 19 tyttö!
Oma poikaystäväni oli myös neitsyt, samoin minä, ja meillä meni ihan hyvin. Harjoitteluahan se vaatii, mutta mikä voisi olla hauskempaa, varsinkin jos on kumppanina sellainen johon voi luottaa ja jota rakastaa!
Sitä mieltä olen, että se on vain hieno asia, ettei kaikki "tuhlaa" poikuuttansa/neitsyyttänsä sekoilemalla kännissä 14-vuotiaana!
Pitää jäädä hyvä muisto!
Musta se on ainakin ihan ok, vaikka jäykä on vielä 18v neitsyt. Oon 16v ja itekin vielä neitsyt. Jos sä oot kerta "perehtynyt" asiaan, niin sillon ei pitäs olla mitään ongelmaa!=)