Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

onko näin

tein torstaina, 5.6.2008. keno kutos tason. laitoin sen tasoa valitessani vahingossa kuudelle päivälle. no, ekana päivänä ei ollut yhtään numeroa oikein. toisena 1, nyt kolmantena 2. onko siis niin, että kuudentena päivänä on 5 oikein? pakkohan sen on olla.
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

:-)))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyösti pöysti kirjoitti:

tein torstaina, 5.6.2008. keno kutos tason. laitoin sen tasoa valitessani vahingossa kuudelle päivälle. no, ekana päivänä ei ollut yhtään numeroa oikein. toisena 1, nyt kolmantena 2. onko siis niin, että kuudentena päivänä on 5 oikein? pakkohan sen on olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu