Viralliset sivut
uudistuivat
18900
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
http://sony.rwcmp.com/290/o0HNmXkrINBN/xp1/ak_z77hext
ties mitä kivaa tuota kautta tulee :)
levynkansikin on otettu etusivulle1
on kuin entiset (ainaki mun mielest)
Upeat viralliset sivut! Ja itse olen ihan tainnoksissa tuosta uudesta levystä, enpä ole parempaa kuullut aikoihin, tuskin koskaan!
forkalla 'arpovan' lippuja huomisiin yksityisiin levynjulkkareihin (K18). Harmi, ettei oo mahdollisuutta edes teoriassa päästä Hkiin huomenna=D.
arpovan. Joskus potuttaan, kun hesa on kaukana meikäläisen asuinpaikasta:( Vois olla kiva keikka!
Harmittaa myös, että ei pääse hesaan huomenna. Mutta ihanaa niille, jotka pääsevät! Ari huomio kyllä ihanasti fanejaan, asenne kohdallaan!
Ari muistaa aina fanejaan ja kamujaan, tuo lippujuttu tosi ihana, ketkä niitä sitten saavatkaan. Arilla on asenne ja kaikki muukin kohdallaan.
samoin Arin levykansi on masentavan ruma. Tosin kuva on hyvin realistinen mutta Arin omahyväisyys paistaa turhan räikeesti ja sanoisko amatöörimäisesti läpi.
ja elät lyhyesti mutta ikävästi...
wois riittää ja enkunkieliset osiot puuttuu. Luettawaa ja katottawaa kyl riittää jos kaikki kahlaa läpi.
Tuo on totta, että etusivun otsikoissa tulisi olla englanninkielinen info, nythän ainoastaan forumilla on englanninkielinen osuus.
Nythän kysyntää on maailmallakin, joten englantia vaan sopivassa määrin infoihin.
Vaikka voisin haluta enemmänkin tietoa bändistä yms. Mutta noi englanninkieliset osiot tosiaan puuttuu.
englanniksi vain foorumi, jos sinne joku ulkomaalainen vahingossa eksyy..
miksiköhän uudistus on jätetty puolitiehen. ylläpitäjäkin on sitten muuttunut sonyksi. riku/d-iivil näyttää kyllä edelleen olevan forkan ylläpitäjä?, mutta ei enää modeile.
poissa joten nyt ei sitten mainostella siellä - eikä karaoketakaan sen puoleen.
paljon promonnut omaa bändiään "muu musiikki" -osiossa, ja varmaan jatkaa edelleenkin, onhan moni Koivus-fani myös FM-fani. Noi suorat linkit on varmaan ollut sellasta oravannahkakauppaa Arin ja D-Iivilin välillä.
jos niitä ei pantais ollenkaan.