mitä ihmettä

liikkuu ihmisen päässä, kun ostaa Daihatsun. On tässä mietiskelty ihan porukalla.
1388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No mikäs sulla on...joku vitun civicci tai 2 koppanen golffi...niiin jus sen takia ainaki mulla on daihatsu se on mielen kiintoisempi rakentaa..ja ne kulkee vähän vitutsti paremmin kun ne teijän civikit!!!!!!Miks kirjottelet tänne ollaan tossa mietitty ihan porukalla!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


meiä vaan kirjoitti:

liikkuu ihmisen päässä, kun ostaa Daihatsun. On tässä mietiskelty ihan porukalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu