Roiskeläpät 300M

Onko kellään tietoa mistä sais kyseiseen malliin roiskeläpät? Tuli tollanen auto ostettua ja olis kiva saada jotkut fiksut läpät, että pysyis maalit kyljissä paremmin!
3351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...maalit amerikanautoissa pysyy ilman läppiäkin :-)

Äänestä

itse hommasin läpät omaani alustasuojaamosta. samalla kun massasivat vehkeen ettei mätäne. ja vaikutti se massaus rengasmeluunkin vaimentavasti että sikäli kannatti maksaa 800 euroa

Äänestä
  • Mulla on aidot moparin läpät 300C:n halvalla, käyttämättömät tehtaan paketissa, helppo laittaa paikoilleen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


veli ponteva kirjoitti:

Onko kellään tietoa mistä sais kyseiseen malliin roiskeläpät? Tuli tollanen auto ostettua ja olis kiva saada jotkut fiksut läpät, että pysyis maalit kyljissä paremmin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu