Musta parhaat shoppailu paikat on ne aika perus liikkeet joku seppälä ja h&m niistä läytyy hyvii vaitteita ja ne kestää pitkaa mut kaphallista ei läydy kujoillekki pieni kokosille tyypaille ne on liian pienii ja välillä valikoima on surkee se on surkee aina jyväskylän kaphallis mut kyll lahes on ihan ok se kaphall. :D sano sä mistä sä enitentykkäät.
Parhaat shoppailu liikkeet : D
Gaathariina
3577
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
KappAhlissa, Seppälässä ja HenkkaMaukassa. Aikuiset shoppailevat Sokoksella ja Stockmannilla ja ostavat työvaatteekseen jakkupuvut Haloselta. Jyväskylän Halonen on muuten hyvä!
Nii halonenki on ihan ok paikka mut heinolan Womi on kyll ihan sairaan hyväliike paitsi et siell on ihan hiton kallista :( mut kyll ale koreista löytyy hyvii ja edullisii puseroita ainaki.Löysin sieltä vaaleen vihreen t-paidanki yks päivä siell kannattaa muute käydä jos asuu lähel heinolaa: D
Halosella on lievästi sanottuna venäläistyylisiä vaatteita, ja rouvamaisia. Ainakin Espalla.
Kämp Galleriassa on mm. Maranello, Womena, Tarsalan kenkäliike, ja tietenkin H&M :)
Pitäis varmaan käydä Heinolassa katsomassa josko siellä ois Kämpin veroista korttelia...