Kohtasin nätin tytön, jota en saa mielestäni hetkeksikään. Emme ole nähneet toisiamme pariin kuukauteen.
Haluaisin vain nähdä Sinut ja hymysi, se riittäisi.
Olemme molemmat ujoja, eikä aloitteenteko taida onnistua kummaltakaan.
Kohtalo, ohjaa minua, että kohtaisimme kaupassa, kaupungilla, …! Please!
Haluaisin vain nähdä Sinut ja hymysi, se riittäisi.
Olemme molemmat ujoja, eikä aloitteenteko taida onnistua kummaltakaan.
Kohtalo, ohjaa minua, että kohtaisimme kaupassa, kaupungilla, …! Please!
Vastaukset 13
Vanhimmat
sitten olet kohdannut tätä tyttöä?
opiskellessa.
Auta nyt, Kohtalo, miestä hädässä!
jotain muuta vinkkiä, kenestä tytöstä on kyse?
Olemus: ihanan söpö, ensin en häntä kunnolla huomannut, vaikka näimme päivittäin. Kohta olin aivan sanaton hänen Kauneudestaan!
Hei mutta, jos olet Kohtalo, niin pitäisihän sinun tietää. Tiedät silloin varmaan näenkö hänen hymynsä, tai sallisitko minun vielä näkevän Hänet?
vielä jossain joskus :) Tapaaminen on vaan ajan kysymys, jaksa odottaa vielä vähän.. Tyttösi tulee hymyilemään sulle ja taitaa olla yhtä onnellinen kun sinä, kun kohtaatte jälleen. Näin ennustan!!
Kiitos, kiitos, kiiiitos!
Nyt on kiva mennä nukkumaan, kun tietää sen tapahtuvan, ehkäpä jo huomenna :) :)
Aivan niin kuin kaipaisit juuri minua ;] ..taitaa olla toiveajattelua!
Kerrohan, missä näitkään tämän tytön viimeksi? tarkemmin, kiitos!
kerro itsestäsi jotakin, ikäsi? :]
Voi, voi, voi, jospa olisitkin Hän! Olisihan se uskomaton sattuma. Voisiko sitä enää oikeastikaan puhua mistään sattumasta? Viimeisin tapaaminen tapahtui opintojen ohessa.
(tekstissä on vihje vain Hänelle)
voinhan vaikka ollakin juuri Hän ;] en tiedä..
joo, opintojen ohessa, mutta, mutta..missä opiskelet?
, kun olen ollut niin salamyhkäinen.
Yliopistossa ollaan tavattu.
(onpas tämä hankalaa yrittää tunnistautua julkisella forumilla niin, ettei kuitenkaan paljastaisi kummankaan henkilöllisyyttä:)
Minäpäs kysyn tunnistautumisvihjettä Sinulta. Onko Sinulla lemmikkieläintä?
Vielä kerran, että olisihan se USKOMATONTA, jos olisit Hän. Että Sinulla olisi yhtä suuri ikävä minua, että lukisit tätä samaa palstaa, että lukuisista muista palstan viesteistä juuri minun viestini olisi koskettanut Sinua! Voisi todeta Kohtalolla oikeasti olleen sormensa pelissä. Jos selviäisi, että se olet juuri Sinä, niin minunhan olisi syytä jo kosia Sinua, vähintään! :) :) :
niin..uskomatontahan se olisi, ja sellaiseksi se taitaa jäädäkin ;(..en taida olla kaipaamasi henkilö, en opiskele nimittäin yliopistossa..olen pahoillani..molempien puolesta! ;[
noh, voimia meille! :)
Kauniita unia ja unelmia!
Hän oli marketissa kassalla pakkaamassa ostoksia kassiin, mutta häkellyin ja kävelin ohitse sanomatta sanaakaan.
Taisi tulla käytettyä ainokainen kortti.