Palsta minne kukaan ei halua kirjoittaa on ajan ja rahan tuhlausta. Ei muuta kuin nurin vaan, viestit voi palstalta siirtää roskakoriin.
PALSTA HÄVITETTÄVÄ
Petter X
71209
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
vikaa olla,vaan käyttäjissä ja sensuurin rikkinäisessä maailmankuvassa? Viimemainitulle pitäisi ottaa useammin veritestejä,tai hakea jostain terveeltä pohjalta oleva tilalle.
Voit nimittäin itse hävittää itsesi sinne roskakoriin. Sua ei täällä ainakaan kaivata :-D
Miten täällä maailmassa voi olla ainakain 100 miestä jotka ovat kateellisia Wickholmin pojalle!?
Ehkä teidän kannattaa vain purraa huulia, kun kateus iskee.
Mutta onneksi täällä maailmassa on mies nimeltään Jani Wickholm.
[Kateellisille] Niin se vaan on, että naiset tykkäävät kilteistä,rehellisistä, ja komeista miehistä. Onneksi Wickholm täyttää edellä mainitut edellytykset. :)
ihmettelen että oikeinko olet tehnyt laajankin tutkimuksen että tiedät ainakin 100 kateellista miestä?!
Ja kyllä naiset tykkäävät kilteistä, REHELLISISTÄ ja komeista miehistä! Mutta miten nämä kriteerit sopiivat Wickholmiin?
Kirjoitukseni käsitteli palstan, ei Jani Wickholmin turhuutta. Sinä sen oivasti sitten osoititkin, kun oma viestisi tuli useita päiviä omaani myöhemmin. Turha mikä turha, eikä edes näemmä sinua päivittäin kiinnostava palsta.
niin on, että Jani on erittäin hyvä laulaja ja esiintyjä. Menneellä viikolla kuuntelin biisejä Janin monelta levyltä, ja lähes jokainen biisi sai jalan vippaamaan. Erityisesti pidän Siivet-kappaleesta, joka alkaa hitaasti ja päättyy mielettömän hyvään musiikkikokemukseen. Myös biisille Kuu saa kyl etsimällä etsiä parempaa vastinetta. Hienoa, kun saamme Janilta aina upeita ja melodisia kappaleita kuunneltavaksi.
hävittää kun joka palstalla änkytät tuota samaa.