AUTOTEO TURKU-Kokemuksia?

"Hyvä" vai huono ...

Mitäs mieltä olette Turussa olevasta ajokoulu autoteosta?
Kertoilkaapa kokemuksia.

3

617

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Perttu 18 v

      Hyvä se on!

      • jaahasta

        ON on?? Kertoilepa hiukan paremmin?
        -ville


      • Has-san
        jaahasta kirjoitti:

        ON on?? Kertoilepa hiukan paremmin?
        -ville

        Muistaakseni Autoteo on pieni kiva perheyritys, kortin ajoin siellä 10 vuotta sitten. Ihan tosiaan hyvä autokoulu, en usko että kovin huonoja autokouluja on olemassakaan, ainakaan kovin kauan. Ehkä joskus oppilaan ja opettajan persoonat eivät ole niin yhteensopivat, mutta kyllä yleensä ihmiset keskenään toimeen tulevat, ja useimmissa autokouluissa on useampi opettaja jos on aivan mahdotonta tulla yhden opettajan kanssa toimeen.

        Silloinen ajo-opettaja ei aina pitänyt ajonopeudestani ja välillä hän huusikin aiheesta jonkin verran. Ihan aiheesta kyllä, en siitä kuitenkaan loukkaantunut, ajan edelleen lähestulkoon samalla tavalla. Kannattaa muistaa että siinä autossa yleensä toinen osaa ajaa ja toinen vasta opettelee.

        Muistikuvani mukaan ei silloin ainakaan tuo ollut halvin mahdollinen, mutta minulle suurimman osan maksuista maksoi isoäitini niin ei ollut minulle niin väliä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      188
      1315
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      893
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      842
    4. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      748
    5. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      50
      711
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      251
      612
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      311
      590
    8. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      579
    9. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      564
    10. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      560
    Aihe