40 HEPO puristus

HEI! onkos tietoo...
Mikä on 40 HEPO vm -87 yammun puristuspaine. Mittasin 7,2-8,2-6,2 jotenkin tuntuu köyhiltä arvoilta. Olisikohan tuossa syy käyntiin, sillä kone ei ota juuri kierroksia.
2386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

8 pinnassa pitäs olla kaikissa, keskimmäinen ok, 6,2 huono, mäntä entinen ja 7,2 ei ihan terve sekään, renkaat jumittaa tai jotain. Onko uisteltu tukkoon ja männänrenkaat pikeentyny uriinsa? Alimmainen voi olla saanu vettä, rikitiiviste noista lahoo ajankanssa vesi ja pakokanavan välistä ja saa vettä sylinteriin pakoaukon kautta. Nyt ei auta perinteiset tulpat ja pensapumpunkalvot, eikun osiksi vaan. Tai myy pois, ostan koko raadon laittoon/osiksi.

Äänestä
  • soita tai tekstaa 0505569767

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


heikot paineet kirjoitti:

HEI! onkos tietoo...
Mikä on 40 HEPO vm -87 yammun puristuspaine. Mittasin 7,2-8,2-6,2 jotenkin tuntuu köyhiltä arvoilta. Olisikohan tuossa syy käyntiin, sillä kone ei ota juuri kierroksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu