hermotesti äideille

9693
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

=D jäin melkein koukkuun..=)

Äänestä
  • Ekalla 11,...s
    Ja 3:lla 22,...s
    =D
    Koukussa olen !

    Äänestä

enkkani oli 29,203

Äänestä
  • Vähänkö jäin koukkuun kun ekalla kertaa sain jonku 3sec..no onneksi sen verran suomijuntti sisulla varustettuna että pistin paremmaksi..enkka 34.203

    T:Koukkuun jäänyt ap

    Äänestä

  • hirveä juttu! kirjoitti:

    Vähänkö jäin koukkuun kun ekalla kertaa sain jonku 3sec..no onneksi sen verran suomijuntti sisulla varustettuna että pistin paremmaksi..enkka 34.203

    T:Koukkuun jäänyt ap

    Kuulemma jo lähellä USAF lentäjää :o)

    Äänestä

siihen jää koukkuun ja on pakko päästä aina parempaan ja parempaan tulokseen kun se on koko ajan ihan liki.

Sain tuon itse sähköpostina tuttavalta ja lopulta se oli poistettava kun aina kun postin luki oli pakko ottaa kiekka ja toinen ja vielä kerran..

Äänestä

koittakaa kännissä tehä :)

Äänestä
  • Pitää yrittää kuhan tästä vielä vähän hörpin tuota sidukkaa :D :D :D

    Äänestä

ja enkka 41sekkaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kannattaa kokkeilla kirjoitti:

http://ilmailu.org/moniajo.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu