Korhonen jatkaa selvin luvuin

Demaritoimittajat eivät sittenkään valinneet kepun puoluesihteeriä. Onnittelut!
4143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä Korhonen on Matti Vanhasen jälkeen parasta tällä hetkellä, mitä Keskustalla on tarjota Suomen Kansalle.
Hyvä Korhonen, jatka samalla linjalla, olen aina arvostanut Sinua.

Äänestä
  • Tiilikaisen mahdollisuudet tulla valituksi loppuivat siihen paikkaan, kun Sonnimies alkoi näillä palstoilla häntä kannattaa!

    Äänestä

  • vastaus yksinkertainen kirjoitti:

    Tiilikaisen mahdollisuudet tulla valituksi loppuivat siihen paikkaan, kun Sonnimies alkoi näillä palstoilla häntä kannattaa!

    Korhonen kuitenkin sai kuulla paljon viisauksia. Kimmo Tiilikainen sai myös paljon ääniä, vaikka aikaa ei ollut kalastaa.

    Kokoomus hoitaa koko kansaa yhdessä Kepun kanssa.
    Ensisijainen tavoite on poistaa köyhyys ja terveydenhoidon tavoite ennaltaehkäisy.

    Äänestä

Apua! Korhonenko valittii? No jos näin on en aio jatkaa äänestäjänä tässä puolueessa!Kiitti mulle riitti. Povaanpa vaan (ja taitaapa toteutua), että keskusta menettää runsaasti ääniä Korhosen jatkon vuoksi. Ja nuoria ei ko. mies vedä mukaan. Vanhat parrathan roikkuvat samassa puolueessa mihin ovat syntyneet nimittäin ajallisesti koko elämänsä. OLIPA VIRHEVALINTA!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1200 - 488 kirjoitti:

Demaritoimittajat eivät sittenkään valinneet kepun puoluesihteeriä. Onnittelut!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu