japsit tehneet

Kuinkahan sitä sais verotettua? Video löytyy keltaisenlehdistön nettiteeeveeestä.
Riemukasta juhannusta, muista juoda vettä jos ajat.
1179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

EU:ssa on veden käyttö kielletty polttoaineena. 330€/vrk tulee maksua, jos kärähtää. Tosin tuokin japsien tekele käyttää alumiinia siihen prosessiin. Eli vanha keksintö kyseessä. Sitä Nobelin arvoista ei ole vielä keksitty.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vedellä toimivan auton kirjoitti:

Kuinkahan sitä sais verotettua? Video löytyy keltaisenlehdistön nettiteeeveeestä.
Riemukasta juhannusta, muista juoda vettä jos ajat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu