Onko täällä yhtään mitään yöelämää juhannuksena? Plussaa olisi jos "häppöninki" liittyisi tanssimusiikkiin... siis käsittämätöntä, studio kiinni, onnelassa ei mitään..
HELSINKI, YÖELÄMÄ?!
siis ei voi olla...
3
1499
Vastaukset
- Nimetön
on se nyt aika kurjaa :(
- sffsddsf
HAHHAHHAH!! Voi voi pysy vaan kotona kuule! hehheh =)
- Annika3
Kyllä jotkut paikat on auki! Huonosti on päivitetty nettisivuja, mutta lostari lienee aina auki ja toivon että aussie bar myös, varmasti myös onnela ja molly malones.
Joka jussin kaupungissa viettäneenä voin sanoa että harva paikka on auki, mutta ne mitkä on, on sitten ihan täynnä ja fiilis parhaimmillaan :D
Törmätään!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku604556Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt352089Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1621492Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti481472- 1651468
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.2581257Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm1961174- 2031112
- 801037
- 631011