peittelyäkö?

tulipalo ministeriössä! peittelläänköhän palolla jotain? ehkäpä pekkarinen ja kepulit tietää jotain? tuli vaan mieleen kun viimeaikana on paljastunut kepulien kieroilut niin oiskohan asiassa perää että tuota jos vaikka...taitaa olla tuli persuksien alla!!!!????
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ja kaiken lisäksi jo kertaalleen sammutettu roihu syttyi uudestaan. vartioinnista huolimatta.

Tässä tulipalossa on kyllä jotain kovin mystistä. Että sattui samaan aikaan kuin ministeri Pekkarisen KMS-taulukaupat olivat esillä.

Äänestä
  • Me jotka olemme nähneet taulut, tiedämme sen. Ne olivat hurttahuumoria, ne esittivät hämähäkkiä väärinpäin.

    Siis tällaisia tyypillisiä miesten juttuja, joiden kanssa meidän naissukukunnan on vain totuttava elämään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuli vaan mieleen!? kirjoitti:

tulipalo ministeriössä! peittelläänköhän palolla jotain? ehkäpä pekkarinen ja kepulit tietää jotain? tuli vaan mieleen kun viimeaikana on paljastunut kepulien kieroilut niin oiskohan asiassa perää että tuota jos vaikka...taitaa olla tuli persuksien alla!!!!????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu