Uusi Mondeo = Saabi!

Uusi Monsku on keulasta kuin pikku-Focus ja takavalojen ja perämuotoilun vuoksi muistuttaa yökkö-Saabia, vanha jo syntyessään! En osta!
2162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Emmääkään menis Mondeoo ostaan ! Kokeile Saab Aeroa ja kulje kuin miehet omia teitä.

Äänestä

Oikeallakin Saabilla voi ajaa. 9000 aero 225 hv.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

Uusi Monsku on keulasta kuin pikku-Focus ja takavalojen ja perämuotoilun vuoksi muistuttaa yökkö-Saabia, vanha jo syntyessään! En osta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu