Tarja Turusen mielenkiintoinen haastattelu löytyy täältä
http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=99188
Onnea loistavalle artistille Tsekin ja Unkarin kultalevyistä!
Upeaa, että meiltä Suomesta löytyy upeita musiikintekijöitä paljon. Onneksi heille kaikille löytyy tilaa tähtitaivaalla. :-)
Mielenkiintoinen haastattelu
5
1012
Vastaukset
- Tuoretta tietoa
Kiva kuulla tuoreita uutisia Tarjan omasta suusta. Hän tuntuu niin mukavalta ja rennolta. Jännityksellä jäädään odottamaan millaista musiikkia on tulossa. Hänhän sanoi ymmärtääkseni, ettei sitä voi laittaa niin tarkkaan kategoriaan. Loistava artisti hän kuitenkin on. Ja ura vasta edessä.
- osaakin olla
rasittava muija. Onneksi se edes itse nauraa omille jutuilleen.
- Ihan toista mieltä
miten erilailla ihmiset voivat nähdä asioita. Minusta taas Tarja Turunen on erittäin viehättävä, luonnollinen ja raikas. Paljon parjattu huono englanninkielikin kuulostaa ainakin minun korvissani suomalaisen puhumaksi poikkeuksellisen hyvältä.
Onneksi meillä jokaisella on oikeus omiin mielipiteisiin. Minä puolestani olen ylpeä siitä, että meillä on näin edustava ja karismaattinen artisti maailmalla. Toivottavasti suosio jatkuu:
Kultaa ulkomailta jo kolmasti VAU! - Hyvät bileet varmaan
Ihan toista mieltä kirjoitti:
miten erilailla ihmiset voivat nähdä asioita. Minusta taas Tarja Turunen on erittäin viehättävä, luonnollinen ja raikas. Paljon parjattu huono englanninkielikin kuulostaa ainakin minun korvissani suomalaisen puhumaksi poikkeuksellisen hyvältä.
Onneksi meillä jokaisella on oikeus omiin mielipiteisiin. Minä puolestani olen ylpeä siitä, että meillä on näin edustava ja karismaattinen artisti maailmalla. Toivottavasti suosio jatkuu:
Kultaa ulkomailta jo kolmasti VAU!Hyvä, että Tarjaa arvostetaan ulkomailla ja sai kutsun noin nimekkäisiin bileisiin nimmareita kirjoittelemaan. Olihan siellä ennakkotietojen mukaan esiintymässä ulkomailla myydyimpiä Suomalaisia kuten Him ja Children of Bodom myöskin. Hienoa mainosta Suomesta!!!!
- we love you
Olet aito, viehättävä ja LAHJAKAS
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään
Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"548764Ikuiset kaipaajat
Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo1515290Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla
”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset1084863Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta
Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään83812Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle
Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m833416Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi
Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta493321Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä352672Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?
PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html392563En tiedä ymmärrätkö
Kuinka paljon merkitset mulle. Näet minut minuna etkä silti käännä selkääsi. Tökit jatkuvasti kepillä jäätä ja menit ehk102491- 241697