Boikotoikaa Abreaun levyjä!

Nyt on anna abreau saanu sponsorilta ison n.30e arvoisen katumaastorin. Eikös moinen ole melkoista saastuttamista. Nyt kaikki nuoret pennutkin haluaa citymaasturin kun annallaki sellainen on. Siispä boikotoidaan Abreauta tästä päivästä lähtien kunnes vaihtaa autonsa vähäpäästöiseen hybridiin!
6459
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

ei oikeen iske sen musiikki muutenkaan

Äänestä

ihan keskenäs, taitaa kateus puhua...

Äänestä

Kolmellakympillä ei taida nykyisin saada enää edes peltoautoa, romunkerääjät kun maksavat autonraadoista jo satasta kappaleelta.

Äänestä
  • eikös niillä ole niitä suihkuhävittäjiä jotka saastuttaa hieman enemmän.

    Äänestä

Antaa Annan vaan ajella autollaan. Sä oot vaan kateellinen!
Ettei asialla vaan olis se tyttömäinen idols vikisijä, muka hevi"mies"...HAH HAH HAA

Äänestä

Onks se saanu 30 euron arvoisen maastorin? No, se ei kyllä paljo saastuta. Ja se oikeankin auton saaminen ei saastuta! Sanoit, että se on saanut maastorin ja se on melkoista saastuttamista. Mutta kokonaisuuden kannalta yks hiton hailee, mitä Anna omistaa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iso sponssi kirjoitti:

Nyt on anna abreau saanu sponsorilta ison n.30e arvoisen katumaastorin. Eikös moinen ole melkoista saastuttamista. Nyt kaikki nuoret pennutkin haluaa citymaasturin kun annallaki sellainen on. Siispä boikotoidaan Abreauta tästä päivästä lähtien kunnes vaihtaa autonsa vähäpäästöiseen hybridiin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu