"Sä et oo kuule menossa mihinkään vaan pysyt kotona!" Kuinka ärsyttävältä noi sanat kuulostaa nuoren korvissa.. Tuntuu ku kaikki muut frendit pääsis festareille ja sä jäät kaiken ulkopuolelle.
Itse nuorena haluaisin vaan sanoo että on ehkä sekin tapa osoittaa rakkauttaan ja luottamustaan lastaan kohtaan että antaa hänelle mukavan ja unohtumattoman Juhannuksen siellä missä hän haluaisi olla. Antaisi vaikka sääntöjä tai pyytäisi soittamaan tunnin välein! Antakaa nuorten elää nuoruuskin täysillä, ettei tarvii hampaat irvessä odotella sitä 18-vuotis synttäriä jollo vedetään pää täyteen ja herätään ojanpohjalta.
Juhannus nuorille?!
PPuRIN
0
385
Luetuimmat keskustelut
- 1771610
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106832En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203608- 129581
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo60502