Miten Juhannus sujuu

Täällä kotona aika menee.Olis kivaa tietää mitä toiset puuhailee.Toivottavasti maalla ja vesillä on sujunut rauhallisesti.Hyvää Juhannusyötä.
2330
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi!
Tässä tämä juhannusyö menee,meihet sammui ja naiset tässä valvoo ja ottaa viinaa.Baariinki yritettii mennä mut eihän miehet päässy sisälle ku olivat ottanu liikaa "pohjia"...Mut menee tää yö tässäki koneella istuen. Hyvät Juhannusyöt sulle kans!

Äänestä

naatri

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Varkaudessa kirjoitti:

Täällä kotona aika menee.Olis kivaa tietää mitä toiset puuhailee.Toivottavasti maalla ja vesillä on sujunut rauhallisesti.Hyvää Juhannusyötä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu